Dekorasyonda Uzman Yardımı Gerekli Midir?

Dekorasyonda Uzman Yardımı Gerekli Midir?TARZINA GÖRE DEKORASYON!

Herkesin az çok dekorasyon hakkında bilgisi bulunuyor. Özellikle son dönemlerde gelişen sosyal medya ve dekorasyona dair bilgilerin verildiği geniş kitlelere hitap ede n sosyal medya hesapları, bu konuda hiç bir bilgisi olmayan kişilere bile önemli ipuçları, göz zevkine hitap eden fikirler, renklerin birbirine uyumu ve eşyaların enerjisi konusunda geniş kapsamlı bilgiler veriyor.

DEKORASYONDA UZMAN YARDIMI GEREKLİ MİDİR?

Amatör dekorasyon bilgisi olan kişiler için, özellikle ev – ofis dekorasyonlarında daha profesyonel görünmek, daha çekici veya renk uyumunun bir arada olduğu tarzı yaratabilmek veya yanlış parçalarla kombin yapamayıp boşuna harcama yapmamak adına profesyonel kişilerle çalışarak döneme ayak uydurmak mümkün.

Sadece göz zevki ve renklerden anlamak, bir evi veya ofisi birbirine uyumlu tüm parçaları bir araya getirip doğru yerlere yerleştirerek istenilen izlenimi vermek için maalesef yeterli olmuyor.

Dekorasyonda Uzman Yardımı Gerekli Midir? Bu nedenle bir iç mimardan yardım almak, tercih sebebi ve aynı zamanda lüks bir seçimdir. Dekore edilmek istenen yerin önemi ve arzulanan sonucun tatmin ediciliği ile doğru orantılı olarak bir uzmandan yardım alınmasında fayda bulunmakta…

NELERE DİKKAT ETMELİ?

Öncelikle parçaların birbirine uyumlu olmasına dikkat edilmeli, fakat her şeyden önce uygulanacak dekorasyonun hazırlık aşamasında neyin istendiği, nasıl bir izlenim verilmek istendiği, ne amaçla kullanılacağı gibi soruların cevaplarının verilmiş olması ve buna göre bütçelendirme yaparak parçaların seçilmesi gereklidir.

Duvarından kapısına, aydınlatmasından tavanına, mobilyalara, aksesuarlara, raflar ve dolaplara kadar her ayrıntının birbirine uyumlu olması, dekore edilen yeri geniş, ferah, iç açıcı göstermesine dikkat edilmelidir.

Planlı dekorasyon ve doğru tercihlerle herkesin içinde dekore edebilmek için gerekli ilham bulunmakta! Ekstra durumlar söz konusu olmadığı sürece iyi bir internet araştırması ile kendi kendimize evimizi veya ofisimizi dekore etmemiz mümkün!

“Dekorasyonda Uzman Yardımı Gerekli Midir?” için bir yanıt

  1. yeni evlendim evlilik öncesi evimizi dekore ettirdik iç mimar arkadaşım vasıtası ile güzel bir dekor çıkarıldı biraz maliyetli olsada güzel bir sonuç çıktı evimin resimlerini instagram hesabından paylaştım.

Yorumlar kapatıldı.